שרותים

פיקוח בנייה

שירות פיקוח בנייה הינו קריטי וחשוב אשר מטרתו לבדוק בצורה המקצועית והיסודית ביותר שתהליך פרוייקט הבינוי הספציפי מתבצע על הצד הטוב, המקצועי והבטוח ביותר על כלל היבטיו. 

ביצוע בנייה

תהליך ניהול פרויקטי בניה הינו תהליך קריטי, חשוב ומורכב מאד. בדיוק מסיבה זו, הכרחי לבחור בחברת ניהול מקצועית, מנוסה ואמינה. 

פיקוח בנייה

שירות פיקוח בנייה הינו קריטי וחשוב אשר מטרתו לבדוק בצורה המקצועית והיסודית ביותר שתהליך פרוייקט הבינוי הספציפי מתבצע על הצד הטוב, המקצועי והבטוח ביותר על כלל היבטיו. 

תפקידו של מפקח הבניה כרוך בידע הנדסי רב, זמן, סבלנות וכמובן דורש יכולות ניהוליות וניסיון בתהליכים דומים בהצלחה. 

חברת איגל פתרונות הנדסיים מתחייבת לתהליכי פיקוח איכותיים ומקצועיים ככל האפשר, זאת הודות לניסיון רב השנים שצברנו, עבודה עם צוות מומחים וביצוע בדיקות חשובות וקריטיות לכל שלבי הבניה, במטרה אחת ברורה – שתוכלו להכנס לדירה או למבנה החלומות שלכם על הצד הטוב ביותר ועם המון שקט נפשי לתקופה ארוכה. 

הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך במסירות, אנו מתחייבים לעמוד בקבועי הזמנים אותם נציב בתחילת התהליך. 

חשוב לציין שאנו מלווים אתכם גם לאחר קבלת המפתח, ומשם בעצם המסע שלנו יחד רק מתחיל. 

כחלק מתחומי אחריותינו נדאג שכל הקבלנים יבצעו את עבודתם נאמנה, נהפוך את תהליך העבודה שלנו לשקוף מולכם ולהסביר צעד אחרי צעד על עבודתינו, ומהם הדברים הקריטיים אותם צריך להכיר. 

בנוסף, תפקידנו הוא לדאוג למניעת ליקויי בניה, ביניהם: איתור ליקויים נסתרים, זיהוי מקרים של ביצוע עבודה לקויה או לא מקצועית, ביצוע עבודה בניגוד לתקנים הישראלים, וכמובן להקפיד מהצד שלנו על בדיקה שנעשה שימוש בחומרים איכותיים ככל האפשר. 

כמו כן, ננחה ונעבוד בשיתוף פעולה עם האדריכלים של הפרוייקט ועם כל הנוגעים בדבר, תוך כדי פיקוח מיטבי על עבודת הצוות לשם השגת השאיפות והמטרות שלכם. 

הצוות שלנו יהפוך עבורכם את תהליך הבניה לאפקטיבי, קל וחסכוני. השירות שלנו מאפשר לכם שקט נפשי, וידיעה שהנכס שלכם נמצא בידיים הכי טובות, וכמו כן חוסך לכם הרבה עלויות מיותרות שנגרמות מחוסר ידע. 

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק עבורכם את השירות הטוב ביותר, עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

ביצוע הבנייה

תהליך ניהול פרויקטים בניה הינו תהליך קריטי, חשוב ומורכב מאד. בדיוק מסיבה זו, הכרחי לבחור בחברת ניהול מקצועית, מנוסה ואמינה. 

תהליכי ניהול הבנייה יכללו לרוב אנשי מקצוע רבים, אשר כל אחד אמון על תפקיד מסוים, וכמכלול עליהם לספק את התוצר השלם הטוב והאיכותי ביותר. 

בין אם מדובר בבנייה מסחרית ובין אם מדובר בבנייה תעשייתית, חשוב ואף הכרחי להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מיומן אשר תפקידו לנצח על כל התהליך הרחב מלמעלה ולדאוג שתהליך הבניה ינוהל כראוי, וזאת לטוב ביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר ובהצלחה מירבית. 

תהליך ניהול בנייה נכון, מקצועי ותקין יכלול את הפרמטרים הבאים: 

  •  בקרת בטיחות 
  •  בחינת היתרי בניה של הפרויקט
  •  בחינת תקנים קיימים ותוכניות מתאר
  •  בקרת רישוי ורישיונות 
  •  תוכניות עבודה מפורטות לביצוע על ידי כל אחד מבעלי המקצוע הלוקחים חלק בפרויקט 
  •  בקרת איכות לרמת העבודה באופן שוטף 
  •  ארגון אתר הבניה 
  •  קבלת מפרטים טכניים מבעלי המקצוע (חשמל מיזוג אוויר, אינסטלציה, פרטי בניין ועוד). 

כאשר אתם עומדים בפני תהליך כה חשוב הקשור בבנייה של פרויקט חדש, קריטי מאוד להיעזר בחברת ניהול בנייה מנוסה, מקצועית וכזאת שלא מתפשרת אלא על איכות העבודה הטובה ביותר, לטובת השקט הנפשי, הביטחון והתוצאות המקסימליות עבורכם. 

עמידה בלוחות זמנים

עבודה עם הספקים הטובים ביותר

חסכון משמעותי בעלויות הפרויקט

ניסיון רב שנים

שקיפות מלאה מול הלקוח

פתרון בעיות מורכבות בזמן אמת